Wydarzenia

FIT-EXPO 2014 – Międzynarodowe Targi Poznańskie

13 maj , 2014  

Od 23-25 maja 2014 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 9. edycja targów FIT-EXPO fitness & sport park. Trzy dni, podczas których wszyscy entuzjaści fitnessu i zajmujący się nim na co dzień profesjonaliści będą mogli nawiązać nowe kontakty, poznać nowinki z zakresu fitnessu, gimnastyki, poszerzyć swoją wiedzę, porozmawiać ze specjalistami, dietetykami, a nawet poprawić kondycję. Targi będą okazją do inspirujących spotkań o charakterze biznesowym oraz sportowym.

Wśród wystawców, którzy zgłosili swój udział na Targach, znajdują się m.in.: 2 SKIN S..C. Karolina Macieja, Marta Raszyk, Akademia Fitness Planet, Bodyart, BODYFICIENT  GmbH, CENTRUM FITNESS, EU4YA Sławomir Browarski, Kuźnia Trenerów, MATRIX FITNESS – JOHNSON HEALTH TECH.POLAND, Reebok, UPPAL SPORTS, SPORTBIZNES.PL, SportBooker Sp.z.o.o., NaturapH i wielu, wielu innych. 

Na Targach nie zabraknie ciekawych wydarzeń. Jednym z nich będzie Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA. Te trwające ponad 100 godzin warsztaty, które poprowadzą prezenterzy z Polski i zza granicy, będą okazją do udoskonalenia własnych umiejętności i poznania tajników zdrowego trybu życia. W ramach konwencji przygotowano specjalną strefę treningu z TRX ze stanowiskami do ćwiczeń, które poprowadzą zawodowi instruktorzy. Uczestnicy Targów będą mogli także skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem.

Targi FIT-EXPO 2014 otwarte będą do zwiedzania od godziny 9.00 do 17.00. Jednorazowy bilet dla publiczności kosztuje 50 złotych, w ostatni dzień Targów wstęp będzie całkowicie bezpłatny. Więcej szczegółów dotyczących FIT-EXPO 2014 można znaleźć na oficjalnej stronie Targów.

, , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *