Ćwiczenia z hantlami

Jedz, pij i trać tłuszcz z brzucha

12 sty , 2016  

Niech zgadnę – masz dość kupowania większych ubrań, aby ukryć swój brzuch, a teraz chcesz dowiedzieć się, jakie jest najlepsze ćwiczenie na spalanie tłuszczu z brzucha. Cóż, przepraszam ale muszę Cię rozczarować, ale nie ma jednego złotego ćwiczenia, które pozwoli Ci migiem nosić obcisłe koszulki i spodnie. To nie oznacza, że ​​musisz próbować każdego ćwiczenia, jakie znajdziesz – ale faktem jest, że dążenie do płaskiego brzucha na pewno zajmie CI trochę pracy.


Jedz, pij i trać tłuszcz z brzucha

Wiem, że nie chcesz słyszeć, że masz prawo do jedzenia, ale tak, masz prawo do jedzenia. Jeśli jesz jak przeciętny człowiek to będziesz wyglądać jak przeciętny człowiek. Chcesz schudnąć? To nie oznacza, że ​​musisz jeść jak królik, w rzeczywistości będziesz nawet zaskoczony tym, jak wiele dobrej żywności można jeść równocześnie pozbywając się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Ostatnio czytałam artykuł na temat 40-letniej kobiety, która przybrała 60 kilogramów w 18 miesięcy. Powiedziała, że ważnym powodem, dlaczego tak wiele przybrała na wadze w ciągu roku było nadmierne picie coli. Zrobiła wyliczenia i powiedziała, że wypiła ponad 260 tysięcy kalorii rocznie. To jest około 2-3 kilogramów wagi więcej miesięcznie. Czy jesteś wielkim fanem coli? Pomyśl o utracie dodatkowych kilogramów miesięcznie po prostu przez to, że zrezygnujesz z coli.

Co jest najlepszym ćwiczeniem?

Próbowanie różnych ćwiczeń, jest to świetny sposób, aby stracić tłuszcz z brzucha szybciej, równocześnie nie wpadając w rutynę. Trenerzy fitness, nazywają to super zestawami. Podam wam przykład. Można mieszać  ćwiczeniami z hantlami i przysiady. Można zrobić 20-50 brzuszków i bez odpoczynku wstać i wziąć hantle i potem zrobić 20-30 przysiadów. To tylko przykład, jednak lepiej będzie jak zdecydujesz się porozmawiać z lekarzem, zanim zdecydujesz się to zrobić, by mieć pewność, że nie ma żadnych zastrzeżeń względem Twojego stanu zdrowia.

I pamiętaj,  że zarówno ćwiczenia cardio, jak i siłowe są potrzebne, aby stracić z brzucha nadmiar tłuszczu o wiele szybciej.

, , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *